Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

10. Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi

3 Kasım 2022

10. Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi

Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği’nin (Türkiye İMSAD) önderliğinde bu yıl 10’uncusu gerçekleşecek olan Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi, 3 Kasım 2022’de Hilton Maslak İstanbul’da düzenlenecek.

Sektör paydaşlarına en yüksek katma değeri sağlamak, doğru stratejileri belirleyip sürdürülebilir büyümenin yollarına ışık tutmak adına düzenlenen zirvenin bu yılki teması ise “Sürdürülebilir Gelecek” olarak belirlenmiş durumda.

İnşaat sektörünün en büyük etkinliklerinden biri olarak kabul edilen 10. Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi’nin bu yılki hedefi, sektörü; döngüsel ekonomi, inşaatta sorumlu üretim ve tüketim, yenilikçi sanayi, sürdürülebilir enerji yönetimi, akıllı yatırımlar, yaratıcı, yeni fikirler ve teknolojik yenilikler çerçevesinde yeni bir ticaret anlayışı ile şekillendirmek olarak belirtiliyor.

Emsal.com olarak 10. Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi’ne katılarak sektörle ilgili gelişmeleri yerinde gözlemledik. Etkinliğin öne çıkan detaylarına ulaşmak için “Türkiye İMSAD Zirvesinde Gündem: “Sürdürülebilir Gelecek” başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz…

Detaylar

Tarih:
3 Kasım 2022

Organizatör

Türkiye İMSAD
Phone
0 216 322 23 00
Organizatör sitesini görüntüle

Mekan

Hilton Maslak İstanbul
Büyükdere Caddesi, No: 233 Maslak, Sarıyer
İstanbul, 34485 Türkiye
+ Google Haritalar
Phone
444 9 879
Mekan sitesine git