Hakkımızda

Neden EMSAL.COM?

Türkiye ekonomisinin itici güçlerinden bir tanesi olan gayrimenkul sektörüne ışık tutmak amacıyla yayın hayatına başlayan Emsal.com’un kuruluş fikri; “Sektörün önemli konu başlıklarına dair farkındalığı hem üretici hem de tüketici açısından artırmak için ne yapılabilir, bu alanda ağırlıklı olarak sektörün uzmanları tarafından kaleme alınan içeriklerin bulunduğu bir kaynak var mı?” gibi bir dizi sorunun cevabını ararken ortaya çıktı. Bayram Tekçe bu noktada “Sektörün sorunları ve sorunlara ilişkin çözüm önerileri, birinci ağızdan konunun uzmanları tarafından dile getirilmeli. Sektörün belli konularda doğru bilgiye ulaşabileceği bir merkeze ve düşünce kuruluşu gibi çalışabilecek bir platforma ihtiyacı var.” tespitinde bulunarak çalışmalara başladı. Kendisini bu girişime iten temel motivasyon kaynağı şüphesiz, sektör adına benzer endişeleri paylaşan insanların var olduğunu bilmesiydi.

Yola Çıkış

Yanımızda olan ve destek sağlayan dostlarımızdan aldığımız güvenle çalışmalarımıza başladık… Bu kapsamda; değerlemeden proje geliştirmeye, tesis yönetiminden mimariye, pazarlamadan üretime, teknolojiden çevreye, hukuktan finansa, özetle ülkemizin gayrimenkul sektörünü oluşturan tüm alanlardan uzmanlarla hedeflerimizi paylaştık. Kuruluş sürecimizde heyecanımıza ortak olan ve değerli fikirleriyle platformumuza katkı sağlayan herkese teşekkürü bir borç biliriz.

Geldiğimiz Nokta

Aylar öncesine kadar sadece “parlak bir fikir” olan Emsal.com, bugün bünyesinde kaliteli ve özgün içerikler bulunan bir içerik platformuna dönüşmüş durumda. “Sektörün düşünce platformu ve hafızası” mottosuyla hareket eden Emsal.com’un içerisinde, sektörle ilgili merak edilen pek çok sorunun cevabını şimdiden bulabilirsiniz. İlkeli, özgün ve tarafsız yayıncılığı esas alan yaklaşımımızla; kuruluş hedeflerimizden şaşmayarak en kaliteli içeriği okurlarımıza sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Şimdi sırada; portalımızın ortaya çıkmasını sağlayan soruların tamamına cevap oluşturmak, alanında uzman isimlerin reçeteleri ışığında sektörün gelişimi için yapılması gerekenleri yüksek sesle duyurmak ve sektörün geleceğine yön verecek yenilikler hakkında farkındalığı artırmak var.

Başta da belirttiğimiz gibi gayrimenkul sektörüne ışık tutma motivasyonuyla yürüdüğümüz bu yolda, alanımıza katkı sağlayacak yayınlarda siz değerli okurlarımızla buluşmak ümidiyle…

BU HAFTA EN ÇOK OKUNANLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR