Hakkımızda

Emsal.com, Türkiye’de gayrimenkul sektörünün hukuktan finansa, teknolojiden pazarlamaya kadar pek çok alanında hizmet veren profesyonellerin bilgi, tecrübe ve uzmanlıklarını hazırladıkları içeriklerle sektöre doğrudan aktardıkları ilk web sitesi olarak 2022 yılında yayın hayatına başladı.

Gayrimenkul sektörüne hem akademik bilgi hem de saha tecrübesi bakışıyla ayna tutan Emsal.com; içeriklerinin tamamı gayrimenkul sektörü uzmanları tarafından oluşturulan Türkiye’deki ilk online gayrimenkul bilgi platformudur.

Uzman yazarlarına gündem, sektör ve mevzuat gibi önemli kategorilerde makale hazırlama, analiz yapma ve görüşlerini söyleşilerle sektöre aktarma fırsatını veren platform, bu yönüyle sektörün Türkiye’deki tarafsız sesi ve kurumsal hafızası işlevini görür.

Emsal.com, mimar, avukat, mali müşavir, vergi uzmanı, akademisyen, firma yöneticisi, mühendis, değerleme uzmanı, şehir plancısı ve gayrimenkul danışmanı gibi farklı profesyonelleri alanlarının en önemli konuları etrafında buluşturmaya odaklanır.

Sektörün önemli fikir önderleri arasında yer alan, gayrimenkul sektörüne katma değer sağlamayı hedefleyen, bilgi birikimini ve görüşlerini sektör paydaşlarına duyurmak isteyen tüm profesyonellerin içeriklerine açık bir bilgi kaynağıdır.

En doğru bilgilerin konunun uzmanları tarafından doğrudan aktarılmasıyla güvenli, kaliteli ve özgün bir içerik sunan Emsal.com, bilgilerini düzenli olarak güncellemeye ihtiyaç duyan sektör paydaşları ve okuyucular için önemli bir referans noktasıdır. Bu referans noktası, okuyucusuna gayrimenkulün en sıcak gündem konularının yanı sıra proptech, contech, fintech, inovasyon, akıllı şehirler, sürdürülebilirlik gibi yakın geleceğin en önemli trendleri ile ilgili gelişmeleri takip etme imkanını yaratır.

Bu yönüyle gayrimenkul sektörünün dijital kütüphanesi olan Emsal.com’da konut, ofis, dükkan, devre mülk, arsa, arazi ve gayrimenkul danışmanlığı gibi pek çok konuyla ilgili gündemin nabzını yakalayan yazılar, sektöre dair merak edilen soruların cevabına da önemli kalemlerden ışık tutar.