Gizlilik Politikası

TEKÇE OVERSEAS GAYRİMENKUL AŞ GİZLİLİK POLİTİKASI

TEKÇE OVERSEAS GAYRİMENKUL AŞ (TEKÇE OVERSEAS) olarak, web servis ve dijital kaynaklarımızın herhangi birini kullanan müşterilerimizin veya üçüncü kişilerin (“Kullanıcılar”) kişisel verilerinin korunması, bu hususlarda şeffaflık ve karşılıklı güven oluşturmak önceliklerimizdendir. Web adresimiz Emsal.com veya uzantıları, bunlarla birlikte ama bunlarla sınırlı olmamak üzere sosyal medya sayfalarımızı ve/veya dijital kanallarımızı ziyaret etmeniz, hizmet ve ürünlerimizi kullanmanız veya destek hizmetlerimizden yararlanmanız veya Tekçe Overseas Gayrimenkul AŞ’yi veya Emsal.com’u online ve dijital kanallarımız üzerinden ziyaret etmeniz durumunda elektronik olarak bizimle paylaştığınız kişisel verileriniz, öncelikle taleplerinizin yerine getirilmesini temin edebilmek, daha sonra ise size daha iyi hizmet sunmak amacıyla kullanılacaktır.

Kişisel verilerinizin temini, işleme amaçları, süresi, hukuki dayanağı ve kişisel verilerinize yönelik haklarınıza ilişkin olarak daha detaylı bilgileri bu amaçla hazırlanan Aydınlatma Metni ve Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

Sorumluluğun Sınırlandırılması
Bu internet sitesinde verilen bilgiler, “olduğu gibi”, “mevcut olduğu şekilde” sağlanmaktadırlar. TEKÇE OVERSEAS , bu bilgilerin doğruluklarını, yeterliliklerini ve eksiksizliklerini garanti etmemekte ve bu bilgilerdeki hatalar ya da eksiklikler nedeniyle sorumluluğu açık bir şekilde reddetmektedir. Bu bilgilerle üçüncü şahısların haklarının ihlal edilmemesi; mülkiyet, belirli bir amaç için uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti vermemektedir.

Bu internet sitesinin kullanımı sırasında herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı zarar, ziyan ve masraflar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, TEKÇE OVERSEAS ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar.
Gerek bu internet sitesinden bağlantılar verilen sitelerdeki, gerekse diğer internet sitelerine bağlantıların riski kullanıcıya aittir. Bu sitelerde verilen bilgilerin doğruluğu ile bu sitelerden verilen diğer bağlantıların nitelikleri TEKÇE OVERSEAS tarafından araştırılmamış ve doğrulanmamıştır. TEKÇE OVERSEAS , bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.