Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Four Essentials Mühendislik Toplantısı 2023

2 Mayıs 2023

Four Essentials 2023

Sektörün mekanik ve tesisat profesyonellerini ağırlayacak olan Four Essentials Mühendislik Toplantısı 2023 etkinliği 2 Mayıs günü gerçekleşecek.

Mekanik tesisat ve inşaat sektörü, 2 Mayıs günü Four Essentials 2023’te etkinliğinde bir araya gelecek. Değerli isimlerin konuşmacı olarak sunum yapacağı etkinlik, sektörün mekanik tesisat profesyonellerini Çırağan Palace Kempinski’de ağırlayacak.

İlk olarak 2018’de gerçekleştirilen ve Türkiye’nin ilk mühendislik toplantısı olma özelliği taşıyan Four Essentials etkinliği Türkiye’deki değerli mekanik tesisat uzmanlarını bir araya getirerek başarısını sürdürüyor.

2022’de Four Essentials Engineering Meeting ismiyle 2 bin sektör profesyonelini buluşturan organizasyonun bu yılki ana teması: “Mekanik Tesisat; Sürdürülebilirlik, Tasarruf ve Deprem Gerçeği” olarak belirlendi.

Four Essentials’in amacı; mekanik tesisat ve inşaat sektörünün dört bileşeni olan yatırımcı, tasarımcı, yüklenici ve tedarikçileri bir araya getirmek ve bu bileşenlerin iletişimini sağlamak, teknik bir platform oluşturmak, sektördeki son gelişmeleri ve alanında uzman konukların görüşlerini aktarmak olarak belirtiliyor.

Etkinlik programını görüntüleyin.

Detaylar

Tarih:
2 Mayıs 2023
Website:
https://www.fouressen.com/

Mekan

Çırağan Palace Kempinski
Yıldız Mah, Çırağan Cd. No:32, Beşiktaş
İstanbul, 34349 Türkiye
+ Google Haritalar
Phone
(0212) 326 46 46
Mekan sitesine git