Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

GİGDER Gayrimenkul İhracatı Sorunları ve Çözüm Önerileri Çalıştayı

20 Temmuz 2023 - 21 Temmuz 2023

Gayrimenkul Yurt Dışı Tanıtım Derneği (GİGDER) bünyesinde “Küresel Rekabette Uluslararası Gayrimenkul Yatırımlarını Türkiye İçin Yeniden Düşünmek” temasıyla gerçekleştirilecek çalıştay, 20-21 Temmuz tarihlerinde NG Sapanca Otel’de yapılacak.

Açılış konuşmasını GİGDER Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Akbal’ın yapacağı çalıştayın moderatörlüğünü ise PwC Türkiye Ortağı Ersun Bayraktaroğlu üstlenecek.

Gayrimenkul sektörünün güncel sorunlarının tespiti ve çözüm önerileri kapsamında, pek çok değerli profesyonelin katılımıyla düzenlenecek çalıştayda “Yerleşik Olmayanların Türkiye’de Konut Ediniminin Tarihsel Gelişim Süreci” ve “Yabancıların Gayrimenkul Yatırımlarında Talebin Azalmasının Nedenleri ve Rakip Ülkelerin Analizleri” konuları masaya yatırılacak.

Çalıştayın “Yerleşik Olmayanların Türkiye’de Konut Ediniminin Tarihsel Gelişim Süreci” başlıklı oturumunda GİGDER Üyesi Soner Keleş söz alacak, GİGDER Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Bucak ise son dönemde yabancıların gayrimenkul yatırımlarındaki talep azalışının nedenlerini irdeleyecek ve bu alanda rakip ülkelerin durumunu analiz edecek.

Etkinlikte gerçekleştirilecek “Geliştirici Gözüyle Uluslararası Gayrimenkul Yatırımları” temalı panelde DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı ve Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, konuyla ilgili değerli görüşlerini paylaşacaklar.

Çalıştay tartışmaları kapsamında yapılacak incelemelerin ilkinde “Yatırım Yoluyla Vatandaşlık” ve “Yatırım Yoluyla Oturma İzni” başlıkları, ikincisinde ise “İç ve Dış Etmenlerin Küresel Pazarda Rekabete Etkileri” konuları masaya yatırılacak.

Etkinlik programını PDF olarak görüntüleyin.

 

Emsal.com olarak GİGDER-Küresel Rekabette Uluslararası Gayrimenkul Yatırımlarını Türkiye İçin Yeniden Düşünmek Çalıştayı’na katılıp sektörle ilgili gelişmeleri yerinde gözlemledik. Etkinliğin öne çıkan detaylarına ulaşmak için GİGDER Çalıştayı’ndan Öne Çıkan Başlıklar başlıklı yazımızı inceleyin.

Detaylar

Başlangıç:
20 Temmuz 2023
Bitiş:
21 Temmuz 2023

Organizatör

GİGDER

Mekan

NG Sapanca
Tepebaşı Mah. Şehit Cevdet Koç Cad. No:69 Kırkpınar
Sakarya, Türkiye
+ Google Haritalar
Phone
0 264 242 56 00