Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

55. Türkiye İMSAD Gündem Buluşmaları: “2023’te Ekonomiyi Etkileyecek Dinamikler”

10 Şubat 2023

55. Türkiye İMSAD Gündem Buluşmaları "2023'te Ekonomiyi Etkileyecek Dinamikler"

“2023’te Ekonomiyi Etkileyecek Dinamikler” başlığıyla gerçekleştirilecek 55. Türkiye İMSAD Gündem Buluşmaları’nın moderatörlüğünü Türkiye İMSAD Başkan Vekili Ferdi Erdoğan üstlenecek.

10 Şubat’ta Tekfen Tower’da yapılması planlanan toplantının konuşmacıları ise Türkiye İMSAD Ekonomi Danışmanı Dr. Can Fuat Gürlesel ile Nasıl Bir Ekonomi Gazetesi Yayın Kurulu Başkanı ve Yazar Dr. Şeref Oğuz şeklinde sıralanıyor.

Sabah 08.30’dan 11.00’e kadar devam edecek etkinlik, pandemi sonrası ilk kez fiziki olarak gerçekleştirilecek olması yönüyle de dikkat çekiyor.

Etkinlikle ilgili detaylı bilgi ve kayıt için tıklayınız…

**ERTELENDİ**

10 Şubatta gerçekleştirilmesi planlanan bu etkinlik, ülkemizin yaşadığı deprem felaketi nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi. Konuyla ilgili İnşaat Malzemeleri Sanayicileri Derneğinden (İMSAD) yapılan açıklama şu şekilde:

“Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve çevre illeri etkileyen depremler sebebiyle derin bir üzüntü içindeyiz.
Ülkemizi yasa boğan bu felaketin etkisiyle Türkiye İMSAD olarak, 10 Şubat Cuma günü Tekfen Tower’da gerçekleştirmeyi planladığımız 55’inci Gündem Buluşmaları etkinliğimizin ileri bir tarihe ertelendiği bilgisini paylaşmak isteriz.
Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, acılı ailelerine sabır, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.
Yardımlaşmayı ve kucaklaşmayı genlerinde taşıyan bir toplum olarak, her zaman olduğu gibi bu felaket karşısında da bütünleşerek, tüm acıları bir kez daha geride bırakacağımıza gönülden inanıyoruz.
Saygılarımızla…
Türkiye İMSAD”

Organizatör

Türkiye İMSAD
Phone
0 216 322 23 00
Organizatör sitesini görüntüle

Mekan

Tekfen Tower Levent
Esentepe, 4. Levent Kavşağı No: 209, Şişli
İstanbul, 34394 Türkiye
+ Google Haritalar
Phone
(0212) 357 00 00