Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

GYODER 1. Ankara Gayrimenkul Zirvesi

Haziran 5

GYODER

Gayrimenkul Yöneticileri Derneği (GYODER) tarafından düzenlenecek 1. Ankara Gayrimenkul Zirvesi, 5 Haziran 2024 tarihinde JW Marriott Ankara’da gerçekleştirilecek.

“Türkiye’de Gayrimenkulün Çarpan Etkisi” temasıyla yapılacak zirve; sektörün önde gelen kanaat önderlerini, gayrimenkul geliştiricilerini, kamuda gayrimenkul ve ekonomi odaklı çalışan özel isimleri ve akademisyenleri gayrimenkul sektörünün güncel durumu ve gelecek trendlerini konuşmak üzere bir araya getirecek. Sektörün önemli aktörleri etkinlikte gayrimenkulün makro ekonomideki rolünden kentsel dönüşüme, taşınmazların menkulleştirilmesinden erişilebilir konut modellerine kadar Türkiye’nin gündeminde olan birçok konuyu tartışma fırsatı bulacak.

Açış konuşmasını GYODER Başkanı Neşecan Çekici ve SPK Başkanı İbrahim Ömer Gönül’ün yapacağı zirve kapsamında, gayrimenkul sektörünün ülke ekonomisine etkileri, GYO ve GYF’lerin sektördeki rolleri, konut sektöründe finansal darboğazdan çıkış yolları ve kentsel dönüşüm gibi önemli konular detaylı bir şekilde mercek altına alınacak.

Emsal.com olarak GYODER 1. Ankara Gayrimenkul Zirvesi’ne katılıp gelişmeleri yerinde gözlemledik. Etkinliğin öne çıkan detaylarına ulaşmak için GYODER 1. Ankara Gayrimenkul Zirvesi’nden Öne Çıkan Başlıklar başlıklı yazımızı inceleyin.

Detaylar

Tarih:
Haziran 5
Website:
https://ankaragayrimenkulzirvesi.org/

Organizatör

GYODER

Mekan

JW Marriott Ankara
Söğütözü, Kizilirmak Mah, Muhsin Yazıcıoğlu Cd. No: 1, 06520
Ankara, 6510
+ Google Haritalar
Phone
05393797189
Mekan sitesine git